Proszę czekać...


OKULISTYKA


http://www.er-med.pila.pl/wp-content/uploads/2015/12/chjedn.jpg

Chcesz wiedzieć więcej?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


tel. 673 533 008

informacja@er-med.pila.pl

Zadaj pytanie


dr n. med. Jan Staniewicz – specjalista okulistyki
lek. med. Piotr Gołębiowski – specjalista okulistyki
lek. med. Maciej Koszałkowski – specjalista okulistyki
lek. med. Tomasz Łuczak – specjalista okulistyki

Poradnia okulistyczna w Centrum Medycznym ER – med. została stworzona z myślą o profilaktyce i leczeniu schorzeń narządu wzroku.

Okulistyka jest jednym z podstawowych filarów naszej działalności. Specjalizujemy się przede wszystkim w zabiegach usunięcia zaćmy, wykonywanych zarówno w ramach umowy z NFZ, jak i prywatnie. Poradnia okulistyczna powstała m. in. na potrzebę tych właśnie pacjentów – osób zmagających się z zaćmą. Początkowo poradnia oferowała badanie wzroku, kwalifikacje do zabiegu usunięcia zaćmy i laserowej korekcji wzroku (tzw. LASIK, zabieg wykonywany w placówce partnerskiej). Obecnie rozszerzyliśmy zakres usług o USG oka, badania wzroku w kierunku jaskry: OCT i GDX, wykonujemy także laserowe usuwanie zaćmy wtórnej (kapsulotomia). W tym celu wyposażyliśmy naszą poradnię w nowoczesne urządzenia i jako jedni z niewielu w regionie posiadamy tomograf optyczny i laser do kapsulotomii najnowszej edycji. Wykonujemy także korekcję plastyczną powiek.

Poradnię okulistyczną prowadzi zespół lekarzy z Pomorskiego Centrum Zdrowia „Laguna Medical”, w którym od wielu lat funkcjonuje wysokospecjalistyczne centrum okulistyczne. Każdy z lekarzy wykonał już kilkanaście tysięcy zabiegów operacyjnych usunięcia zaćmy i jest cenionym specjalistą w swojej dziedzinie.
Każda opinia jest dla nas ważna.

PACJENCI O NAS


http://www.er-med.pila.pl/wp-content/uploads/2018/02/cizmowska.jpg
Operacja udała się dobrze. Mimo obaw, które miałam na początku, obyło się bez komplikacji, a samo kwalifikowanie do zabiegu, jak i później zabieg przebiegały w komfortowych warunkach. Personel był miły i przede wszystkim bardzo kompetentny. Po krótkim czasie moje widzenie znacznie poprawiło się. Dziękuję za fachową i miłą opiekę! 
 

Barbara Ciżmowska, 81 lat


http://www.er-med.pila.pl/wp-content/uploads/2015/11/nobody.jpg

„Opinia pacjenta(…)”


PACJENT, wiek


http://www.er-med.pila.pl/wp-content/uploads/2015/11/nobody.jpg

„Opinia pacjenta(…)”


PACJENT, wiekPLANUJESZ WIZYTĘ W PORADNI?

Sprawdź kiedy masz czas.
Zadzwoń żeby się umówić.
Przyjedź o wyznaczonym czasie.


Webmaster: Marcin Molak | tel. 509848255