Proszę czekać...Centrum Medyczne ER-med

PORADNIE

http://www.er-med.pila.pl/wp-content/uploads/2015/12/chjedn.jpg

CHIRURGIA JEDNEGO DNIA


Chirurgia Jednego Dnia jest nowoczesną metodą leczenia, celem której jest zminimalizowanie czasu, potrzebnego na wykonanie danego zabiegu. Krótki czas hospitalizacji zmniejsza ryzyko zakażeń, umożliwia szybki powrót do pracy i codziennej aktywności fizycznej.


CZYTAJ WIĘCEJ

PORADNIA CHIRURGII OGÓLNEJ


Celem zabiegów chirurgicznych, wykonywanych w Centrum Medycznym ER-med, jest zminimalizowanie czasu, potrzebnego na wykonanie danego zabiegu. Krótki czas hospitalizacji zmniejsza ryzyko zakażeń, umożliwia szybki powrót do pracy.


CZYTAJ WIĘCEJ
http://www.er-med.pila.pl/wp-content/uploads/2015/12/chog.jpg
http://www.er-med.pila.pl/wp-content/uploads/2015/12/pook1.jpg

PORADNIA OKULISTYCZNA


Poradnia okulistyczna w Centrum Medycznym ER – med. była stworzona z myślą o profilaktyce i leczeniu schorzeń narządu wzroku. Obecnie nasza placówka specjalizuje się przede wszystkim w wykonywaniu zabiegów operacyjnych usunięcia zaćmy, plastycznych operacjach powiek, operacjach zeza – w ramach NFZ i w zakresie zabiegów prywatnych.


CZYTAJ WIĘCEJ

PORADNIA CHIRURGII NACZYNIOWEJ


Patologia w obrębie naczyń krwionośnych jest obecnie zjawiskiem rozpowszechnionym. Jej leczenie, w zależności od metody, jest nieraz bolesne i mocno ograniczające aktywność fizyczną. Nasza placówka wykonuje zabiegi usuwania żylaków, stosując metodę ablacji radiowej RFITT Celon.


CZYTAJ WIĘCEJ
http://www.er-med.pila.pl/wp-content/uploads/2015/12/chna.jpg

Webmaster: Marcin Molak | tel. 509848255