Proszę czekać...


CHIRURGIA NACZYNIOWA


http://www.er-med.pila.pl/wp-content/uploads/2015/12/chjedn.jpg

Chcesz wiedzieć więcej?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


tel. 673 533 008

informacja@er-med.pila.pl

Zadaj pytaniePatologia w obrębie naczyń krwionośnych jest obecnie zjawiskiem bardzo rozpowszechnionym. Wymuszona pozycja ciała podczas pracy, mało aktywny tryb życia, nadwaga, przebyte ciąże – to tylko niektóre z powodów powstawania żylaków.  Leczenie, w zależności od metody, jest nieraz bolesne i mocno ograniczające aktywność fizyczną. Nasza placówka wykonuje zabiegi usuwania żylaków, stosując nowoczesną metodę ablacji radiowej RFITT Celon.

RFITT Celon to metoda leczenia niewydolności żylnej, polegająca na zamykaniu niewydolnego pnia żylnego za pomocą wprowadzonego do żyły aplikatora fal o częstotliwości radiowej, wykonywana przy znieczuleniu miejscowym. Korzyści tej metody dla pacjentów to przede wszystkim mniejsze krwiaki i ból pooperacyjny niż po metodzie laserowej EVLT, minimalna inwazyjność i niewielkie blizny, krótki czas zabiegu, mniejsze ryzyko niepowodzenia i nawrotów. Taki sposób leczenia umożliwia powrót do domu już po około 2-3 godzinach po zabiegu, co prowadzi za sobą szybką rekonwalescencję – bez ograniczenia codziennej aktywności. Metoda ablacji radiowej RFITT Celon umożliwia też szybki powrót do pracy – już po około 2-3 dniach po zabiegu.

Oprócz metody chirurgicznej istnieje też możliwość poddania się skleroterapii, polegającej na wstrzyknięciu do zmienionego chorobowo naczynia środka sklerotyzującego, który powoduje stopniowe zanikanie, a następnie wchłonięcie żylaka. Jest to też doskonała metoda w leczeniu drobnych zmian naczyniowych tzw. pajączków. Zabieg ten jest wykonywany w warunkach ambulatoryjnych, nie wymaga hospitalizacji pacjenta.

Warto podkreślić, iż poradnia chirurgii naczyniowej wyposażona jest w ultrasonograf najnowszej generacji, wzbogacony o technogię S-FLow, która znacznie polepsza jakość badań dopplerowskich – umożliwia uzyskanie precyzyjnego obrazu przepływu nawet w najmniejszych naczyniach krwionośnych.
Każda opinia jest dla nas ważna.

PACJENCI O NAS


http://www.er-med.pila.pl/wp-content/uploads/2015/11/nobody.jpg

„Opinia pacjenta(…)”


PACJENT, wiek


http://www.er-med.pila.pl/wp-content/uploads/2015/11/nobody.jpg

„Opinia pacjenta(…)”


PACJENT, wiek


http://www.er-med.pila.pl/wp-content/uploads/2015/11/nobody.jpg

„Opinia pacjenta(…)”


PACJENT, wiekPLANUJESZ WIZYTĘ W PORADNI?

Sprawdź kiedy masz czas.
Zadzwoń żeby się umówić.
Przyjedź o wyznaczonym czasie.


Webmaster: Marcin Molak | tel. 509848255