Proszę czekać...Przegląd informacji

AKTUALNOŚCI

waka.png

Informujemy, że w dniach 12-18.07.2021 r. placówka ER-med będzie nieczynna z powodu urlopu.

Zapraszamy 19 lipca od 7:00


urloip2.jpg

Informujemy, że w dniach od 25.07.2020 d0 1.08.2020 r. placówka będzie nieczynna z powodu urlopu.

Wracamy do państwa 3 sierpnia 2020r. Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość


ogloszenie5a.jpg

Wraz z początkiem maja Ministerstwo Zdrowia zaakceptowało rekomendacje Konsultanta Krajowego ds. okulistyki, dotyczące przeprowadzania operacji zaćmy w czasie pandemii. Wznowiliśmy naszą działalność zgodnie z przyjętą procedurą, w trybie Chirurgii jednego dnia, uznawanym za maksymalnie bezpieczny w obecnej sytuacji.


info2-1200x848.jpg

Szanowni Pacjenci! Od środy wznawiamy działalność Chirurgii Jednego Dnia – po długiej przerwie ruszamy z zabiegami usunięcia zaćmy. Z każdym z Państwa, znajdującym się w kolejce oczekujących skontaktujemy się telefonicznie i poinformujemy o przebiegu wizyty. Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu maksymalne bezpieczeństwo podczas pobytu w naszej placówce i prosimy o zastosowanie się do zasad, o których informować będzie personel medyczny. Do zobaczenia w ER-medzie!


ogloszenie.jpg

Szanowni Pacjenci!

Utrzymujemy działalność naszej kliniki w zmodyfikowanym trybie, zachowując  wszelkie zasady bezpieczeństwa. Na tę chwilę nasza działalność jest bardzo okrojona, staramy się natomiast reagować na wszelkie nagłe sytuacje oraz nie zostawiać Państwa pytań bez odpowiedzi.

Stale monitorujemy aktualny stan rzeczy,  dostosowujemy się do wytycznych Narodowego Funduszu Zdrowia. Na dzień 20.04.2020 nie uruchomiliśmy jeszcze zabiegów usunięcia zaćmy.  Z chwilą, gdy ich wykonywanie będzie już możliwe, skontaktujemy się telefonicznie z pacjentami, znajdującymi się na liście oczekujących.

Życzymy zdrowia!


k1.jpg

Szanowni Pacjenci! W celu zmniejszenia ryzyka zakażeń, ograniczyliśmy udzielanie świadczeń. Skontaktujemy się telefonicznie z każdą osobą, która jest umówiona na wizytę lub zabieg w najbliższym czasie. Prosimy nie przychodzić do placówki osobiście, a cierpliwie kontaktować się z nami przez telefon. Życzymy zdrowia!


k2.jpg

Informujemy, iż odwołane są wizyty do chirurga dziecięcego, które miały się odbyć dzisiaj, 16.03.2020, a także zabiegi operacyjne, które miały być wykonane w środę 18.03.2020. Z każdym z Państwa skontaktujemy się telefonicznie.


k3.jpg

Szanowni Państwo, Z uwagi na zaistniałą sytuacją zagrożenia epidemiologicznego, zwracamy się z uprzejmą prośbą o zachowanie środków ostrożności: – prosimy w miarę możliwości o załatwianie spraw telefonicznie (umawianie się na wizyty, zmiany terminu itd.); – w przypadku przybycia do placówki prosimy o dezynfekcję rąk; -jeżeli sytuacja na to pozwala, prosimy o przychodzenie bez osób towarzyszących; Dbajmy o swoje bezpieczeństwo!


Webmaster: Marcin Molak | tel. 509848255