Proszę czekać...Przegląd informacji

AKTUALNOŚCI

urloip2.jpg

Informujemy, że w dniach od 25.07.2020 d0 1.08.2020 r. placówka będzie nieczynna z powodu urlopu.

Wracamy do państwa 3 sierpnia 2020r. Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość


ogloszenie5a.jpg

Wraz z początkiem maja Ministerstwo Zdrowia zaakceptowało rekomendacje Konsultanta Krajowego ds. okulistyki, dotyczące przeprowadzania operacji zaćmy w czasie pandemii. Wznowiliśmy naszą działalność zgodnie z przyjętą procedurą, w trybie Chirurgii jednego dnia, uznawanym za maksymalnie bezpieczny w obecnej sytuacji.


info2-1200x848.jpg

Szanowni Pacjenci! Od środy wznawiamy działalność Chirurgii Jednego Dnia – po długiej przerwie ruszamy z zabiegami usunięcia zaćmy. Z każdym z Państwa, znajdującym się w kolejce oczekujących skontaktujemy się telefonicznie i poinformujemy o przebiegu wizyty. Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu maksymalne bezpieczeństwo podczas pobytu w naszej placówce i prosimy o zastosowanie się do zasad, o których informować będzie personel medyczny. Do zobaczenia w ER-medzie!


ogloszenie.jpg

Szanowni Pacjenci!

Utrzymujemy działalność naszej kliniki w zmodyfikowanym trybie, zachowując  wszelkie zasady bezpieczeństwa. Na tę chwilę nasza działalność jest bardzo okrojona, staramy się natomiast reagować na wszelkie nagłe sytuacje oraz nie zostawiać Państwa pytań bez odpowiedzi.

Stale monitorujemy aktualny stan rzeczy,  dostosowujemy się do wytycznych Narodowego Funduszu Zdrowia. Na dzień 20.04.2020 nie uruchomiliśmy jeszcze zabiegów usunięcia zaćmy.  Z chwilą, gdy ich wykonywanie będzie już możliwe, skontaktujemy się telefonicznie z pacjentami, znajdującymi się na liście oczekujących.

Życzymy zdrowia!


k1.jpg

Szanowni Pacjenci! W celu zmniejszenia ryzyka zakażeń, ograniczyliśmy udzielanie świadczeń. Skontaktujemy się telefonicznie z każdą osobą, która jest umówiona na wizytę lub zabieg w najbliższym czasie. Prosimy nie przychodzić do placówki osobiście, a cierpliwie kontaktować się z nami przez telefon. Życzymy zdrowia!


k2.jpg

Informujemy, iż odwołane są wizyty do chirurga dziecięcego, które miały się odbyć dzisiaj, 16.03.2020, a także zabiegi operacyjne, które miały być wykonane w środę 18.03.2020. Z każdym z Państwa skontaktujemy się telefonicznie.


k3.jpg

Szanowni Państwo, Z uwagi na zaistniałą sytuacją zagrożenia epidemiologicznego, zwracamy się z uprzejmą prośbą o zachowanie środków ostrożności: – prosimy w miarę możliwości o załatwianie spraw telefonicznie (umawianie się na wizyty, zmiany terminu itd.); – w przypadku przybycia do placówki prosimy o dezynfekcję rąk; -jeżeli sytuacja na to pozwala, prosimy o przychodzenie bez osób towarzyszących; Dbajmy o swoje bezpieczeństwo!


PP-e1571646277547-1200x988.jpg

Informujemy, iż w naszej placówce w trybie jednodniowym wykonujemy operacje usunięcia przepukliny pachwinowej zarówno u osób dorosłych, jak i u dzieci. Osoby zainteresowane operacją w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, proszone są o zgłoszenie się do rejestracji ze skierowaniem do szpitala.


S-e1571646575264-1200x873.jpg

Skleroterapia (obliteracja, ostrzykiwanie) – zabieg stosowany głównie w leczeniu przewlekłej niewydolności żylnej, której objawem są m.in. żylaki, żyły siateczkowate i teleangiektazje. Mechanizm polega na redukcji przepływu krwi w naczyniu przy zastosowaniu środków chemicznych. Stosuje się różne substancje czynne, stężenie preparatów i techniki, od których uzależniona jest skuteczność zabiegu. Jego zaletą jest m.in. mniejsza inwazyjność dla organizmu niż metod operacyjnych.


dziadkimale-e1571646683575.jpg

Zgodnie z zapowiedzią Ministerstwa Zdrowia, od 1 kwietnia zniesione zostaną limity na niektóre świadczenia medyczne, m.in. zabiegi usunięcia zaćmy. W związku z tą zmianą, terminy w naszej placówce ulegają znacznemu przyspieszeniu – zabieg możliwy jest już nawet w ciągu 2-3 tygodni od momentu dostarczenia skierowania. Więcej informacji – w rejestracji pod numerem 603 468 096.


Webmaster: Marcin Molak | tel. 509848255